کد خبر: 18144تاریخ انتشار : 7:30:11 - شنبه 3 آوریل 2021

فرماندار ساری : خدمات سربازان گمنام امام زمان (عج) در تامین امنیت ستودنی است

فرماندار ساری و عضو شورای تامین استان مازندران گفت : زحمات و خدماتی که سربازان گمنام امام زمان (عج) در ایجاد و حفظ امنیت در جامعه دارند ، ستودنی است و باید این خدمات را ارج نهاد . عباسعلی رضایی با گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج ) افزود : امنیت و آرامش امروز […]

فرماندار ساری : خدمات سربازان گمنام امام زمان (عج) در تامین امنیت ستودنی است

فرماندار ساری و عضو شورای تامین استان مازندران گفت : زحمات و خدماتی که سربازان گمنام امام زمان (عج) در ایجاد و حفظ امنیت در جامعه دارند ، ستودنی است و باید این خدمات را ارج نهاد .

عباسعلی رضایی با گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج ) افزود : امنیت و آرامش امروز کشور و جامعه را نمی توان بدون حضور و تاثیر فعالیت سربازان گمنام امام زمان متصور شد و در جای جای کشورمان این حضور تاثیرگذار ملموس است .

وی ادامه داد : زحمات و چشمان بیدار این فرزندان ایران اسلامی است که خواب را از چشم آسیب زنندگان به نظام و دشمنان برداشته است و امروز در سایه امنیت کشورمان راه ترقی را می پیماید .

این عضو شورای تامین مازندران گفت : بدون شک هوشیاری ، تعهد و آگاهی آنان در اصل امنیت جامعه نقش داشته و با ورود بموقع آنها در تمامی حوزه ها زمینه ساز پیشگیری های لازم شده است .

وی اضافه کرد : اگر نبود رفتار پیشگیرانه بموقع سربازان گمنام امام زمان (عج) ، انحرافات به وجود می آمد و انحراف در مساله ای خود برای جامعه مشکل آفرین بود .

رضایی ادامه داد: مباحث در خصوص شناسایی و دستگیری اعضای شورای اسلامی شهر ساری یکی از بارزترین فعالیت سربازان گمنام امام زمان(عج) می باشد که مردم از آن آگاه شده اند .

وی گفت : امنیت امروز کشورمان ، استان مازندران و ساری چه در شهر و روستا حاصل تلاش های بی وقفه و آگاهانه سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه است .