کد خبر: 18260تاریخ انتشار : 18:34:28 - دوشنبه 10 مه 2021

استاندار مازندران: خدمت رسانی به مردم، اولویت و ماموریت اصلی است

احمد حسین زادگان گفت: فقط با همدلی و تعامل همه ارکان قدرت و استفاده از ظرفیت ها می توان خدمات رسانی به مردم را به عنوان اولویت اصلی توسعه داد. ‎ استاندار مازندران در دیدار حجت الاسلام محمد زاده، امام جمعه فرح آباد و هیئت همراه با عنوان اینکه خدمت رسانی به مردم یک اولویت […]

استاندار مازندران: خدمت رسانی به مردم، اولویت و ماموریت اصلی است

احمد حسین زادگان گفت: فقط با همدلی و تعامل همه ارکان قدرت و استفاده از ظرفیت ها می توان خدمات رسانی به مردم را به عنوان اولویت اصلی توسعه داد. ‎

استاندار مازندران در دیدار حجت الاسلام محمد زاده، امام جمعه فرح آباد و هیئت همراه با عنوان اینکه خدمت رسانی به مردم یک اولویت محسوب می شود، خاطزنشان کرد: تنها با همدلی و تعامل می توان گستره خدمات رسانی به مردم را گسترش داد.

استاندار افزود: ائمه جمعه بعنوان از ارکان اصلی و اساسی توسعه شهرستان ها محسوب می شوند و همکاری دستگاه های اجرایی و همه ارکان تصمیم سازی و قدرت می تواند زمینه ساز توسعه باشد.

نماینده عالی دولت در مازندران با عنوان اینکه شهر فرح آباد از شاخص های گردشگری، تاریخی و اقتصادی و همچنین از دریا و جنگل برخوردار است، اظهار کرد: با اراده، همدلی و هم افزایی ارکان تصمیم گیری شهر فرح آباد می توان اتفاقات مناسبی را در حوزه های مختلف رقم زد.

http://www.ostan-mz.ir/OstanFiles/NewsImage/NewsImage3666785412c423b4-5b4e-4747-91cf-a37d7ae63417.jfif