کد خبر: 18308تاریخ انتشار : 20:30:43 - چهارشنبه 12 مه 2021

معاون عمرانی استاندار مازندران: خرید ماشین آلات جدید برای راهداری اقدامی ارزنده است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: خریداری و نوسازی ماشین‌آلات گامی ارزنده در حوزه راهداری مازندران است. مهدی رازجویان در مراسم بهره‌برداری از ماشین‌آلات جدید راهداری مازندران با تبریک عید سعید فطر، تصریح کرد: کمبود امکانات و ماشین‌آلات یکی از چالش‌های جدی در حوزه راهداری محسوب می‌شود که راهداران پرتلاش را دچار مشکل می‌نماید. […]

معاون عمرانی استاندار مازندران: خرید ماشین آلات جدید برای راهداری اقدامی ارزنده است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: خریداری و نوسازی ماشین‌آلات گامی ارزنده در حوزه راهداری مازندران است.

مهدی رازجویان در مراسم بهره‌برداری از ماشین‌آلات جدید راهداری مازندران با تبریک عید سعید فطر، تصریح کرد: کمبود امکانات و ماشین‌آلات یکی از چالش‌های جدی در حوزه راهداری محسوب می‌شود که راهداران پرتلاش را دچار مشکل می‌نماید.

وی با اشاره به حمایت‌های استاندار مازندران و پیگیری مدیران سازمان راهداری جهت خریداری امکانات لازم، اظهار داشت: ۹ دستگاه ماشین‌آلات سنگین جدید با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیارد ریال برای راهداری مازندران خریداری شد.

معاون استاندار مازندران همچنین تصریح کرد: ۴۵ دستگاه از ماشین‌آلات راهداری مازندران با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال تعمیر گردید.

رازجویان تجهیز و تعمیر ماشین‌آلات را گامی بسیار مهم جهت حل مشکلات راهداری در استان دانست و افزود: هر چه تجهیز و تعمیر ماشین‌آلات در سازمان راهداری بیشتر باشد، خدمات‌دهی به مردم نیز بیشتر و بهتر خواهد بود.

وی ادامه داد: تلاش راهداران مازندران در گرما و سرما جهت ارائه خدمات به مردم قابل تقدیر است.

لازم به ذکر است این مراسم با حضور اکبری معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور در ساری برگزار شد.