کد خبر: 18553تاریخ انتشار : 14:16:03 - دوشنبه 14 ژوئن 2021

۱۶ درصد مراجعان نزاع به مراکز پزشکی قانونی مازندران کاهش یافت

مدیر کل پزشکی قانونی مازندران گفت: میزان مراجعان نزاع به اداره‌های پزشکی قانونی مازندران اردیبهشت امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۹ درصد کاهش داشته است. دکتر علی عباسی روز دوشنبه با اعلام این خبر، افزود: اردیبهشت امسال هزار و ۶۶۹ نفر به دلیل وقوع نزاع به اداه‌های پزشکی قانونی استان مراجعه که که در […]

۱۶ درصد مراجعان نزاع به مراکز پزشکی قانونی مازندران کاهش یافت

مدیر کل پزشکی قانونی مازندران گفت: میزان مراجعان نزاع به اداره‌های پزشکی قانونی مازندران اردیبهشت امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۹ درصد کاهش داشته است.

دکتر علی عباسی روز دوشنبه با اعلام این خبر، افزود: اردیبهشت امسال هزار و ۶۶۹ نفر به دلیل وقوع نزاع به اداه‌های پزشکی قانونی استان مراجعه که که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۱۶ درصد کاهش را نشان می‌دهد.
وی گفت : بر اساس این گزارش بیشترین نزاع به ترتیب مربوط به شهرستان‌های ساری و میاندرود با ۲۳۵، بابل و آمل هر کدام با ۲۰۲ و کمترین موارد نزاع در شهرستان سولدکوه با ۲۸ نفر ثبت شده است.
** کاهش ۳ درصدی مراجعین نزاع در مازندران
عضو شورای قضایی مازندران یکی از دلایل بالا بودن آمار نزاع را، پائین بودن سطح تحمل افراد در جامعه دانست و تصریح کرد: با آموزش مهارت‌های زندگی به ویژه در سنین پایین میزان تحمل افراد در شرایط استرس افزایش یافته و افراد با گفتگو و تفاهم مشکلات بین خود را حل و فصل خواهند کرد.