کد خبر: 18655تاریخ انتشار : 15:34:32 - یکشنبه 20 ژوئن 2021

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران: گفتمان دینی در انتخابات به رخ جهانیان کشیده شد

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران از آمادگی سازمان تبلیغات اسلامی و مجموعه‌های وابسته به آن، برای کمک به دولت منتخب خبر داد و گفت: گفتمان دینی در انتخابات به رخ جهان کشیده شد.  حجت الاسلام ناصر شکریان امیری در گفتگو با خبرنگاران ضمن تقدیر از حضور حماسی ملت بزرگ ایران در پای صندوق‌های رأی و با […]

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران از آمادگی سازمان تبلیغات اسلامی و مجموعه‌های وابسته به آن، برای کمک به دولت منتخب خبر داد و گفت: گفتمان دینی در انتخابات به رخ جهان کشیده شد.

 حجت الاسلام ناصر شکریان امیری در گفتگو با خبرنگاران ضمن تقدیر از حضور حماسی ملت بزرگ ایران در پای صندوق‌های رأی و با تبریک به دولت منتخب، گفت؛ سازمان تبلیغات اسلامی و مجموعه‌های وابسته به این نهاد مقدس آماده هرگونه مجاهدت و همکاری برای کمک به دولت منتخب و اعتلای ایران اسلامی هستند.

وی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت و ولادت امام هشتم شیعیان جهان آقا علی بن موسی الرضا (ع) و با تقدیر از خلق حماسه سیاسی ملت ایران و حضور باشکوه ملت قهرمان ایران اسلامی در پای صندوق‌های رأی و با تبریک به رئیس جمهور منتخب حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی و با اشاره به فرا رسیدن یکم تیرماه سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی، اظهار داشت: ملت بزرگ ایران در حماسه ۲۸ خرداد نمونه گفتمان دینی و حکمرانی اسلامی را به رخ جهانیان کشاند و این حماسه شورانگیز بار دیگر تمامی معادلات جهانی را بهم زد.

وی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن یکم تیرماه چهلمین سال تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی، افزود: رسالت مهم این نهاد مقدس ترویج اسلام ناب، فرهنگ دینی و گفتمان انقلاب است و در این راستا این نهاد حاکمیتی مشارکت و کمک به دولت منتخب را بر خود لازم می‌داند و این آمادگی را دارد در جهت رفع و کاهش مشکلات مردم با دولت منتخب همکاری و مشارکت داشته باشد.

حجت الاسلام شکریان امیری در بخش دیگری از سخنان خود به پیشرفت‌های بسیار غرور آفرین ایران اسلامی در بیش از چهل و دوسال از عمر انقلاب اشاره و تصریح کرد: ملت بزرگ و بصیر ایران اسلامی بیش از ۴۲ سال است که با گفتمان امام راحل (ره) که همان باور به ما می‌توانیم است در تمامی صحنه‌ها حاضر است و در مقابل تمامی کارشکنی‌ها، توطئه‌ها و تحریم‌های ظالمانه ایستادگی می‌کند و قطعاً هم در ادامه این مسیر مقاومت خواهد کرد.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران در ادامه سخنان خود سازمان تبلیغات اسلامی را مروج آرمان‌های متعالی حضرت امام (ره)، رهبری معظم انقلاب (مدظله العالی) ونهادینه کردن فرهنگ اسلام ناب دانست و تاکید کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در راستای احیای ارزش‌های الهی و اسلامی مجاهدت می‌کند.

استاد برجسته حوزه و دانشگاه مازندران در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به نقش اثرگذار فعالان حوزه دین و نهادهای تبلیغی و دینی به ویژه سازمان تبلیغات اسلامی، خاطر نشان کرد: با ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبری عظیم الشان انقلاب حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) و با اهمیت مسئله تبلیغ در حوزه دین این مجموعه قطعاً می‌تواند برای تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی بسیار حائز اهمیت باشد و مجاهدت‌ها در حوزه تبلیغ و ترویج اسلام ناب قطعاً ایران اسلامی را برای گام‌های تمدن ساز یاری خواهند کرد./مهر