کد خبر: 19080تاریخ انتشار : 17:53:52 - سه‌شنبه 20 جولای 2021

جلوگیری از ورود ۲۵۰۰ دستگاه خودروی غیربومی به مازندران

سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به استان گفت:بیش از دو هزار و ۵۰۰ خودروی غیربومی طی ۲۴ ساعت گذشته برگشت داده شدند. ، سرهنگ هادی عبادی گفت: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا، برای پیشگیری از افزایش سفرها و شیوع ویروس کرونا، سفرهای درون شهری و برون شهری در تمام […]

جلوگیری از ورود ۲۵۰۰ دستگاه خودروی غیربومی به مازندران

سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به استان گفت:بیش از دو هزار و ۵۰۰ خودروی غیربومی طی ۲۴ ساعت گذشته برگشت داده شدند.

، سرهنگ هادی عبادی گفت: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا، برای پیشگیری از افزایش سفرها و شیوع ویروس کرونا، سفرهای درون شهری و برون شهری در تمام رنگ‌بندی‌ها ممنوع شده است.

سرهنگ عبادی با اشاره به اینکه در این طرح شامل خودروهای مسافربری و باربری نمی‌شود، افزود: برای اعمال محدودیت تردد، پلیس راه در ۶ ایستگاه شامل کندوان، کیاسر، هراز و سوادکوه مستقر و همه دوربین‌های پلیس راه در جاده‌های استان فعال است.

وی با بیان اینکه عصر دیروز شاهد ترافیک سنگین در مبادی ورودی استان بودیم، گفت: هم اکنون آمد وشد خودروها در جاده‌های هراز، چالوس، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

سرهنگ عبادی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۲۹ دستگاه خودروی غیربومی که قصد ورود به مازندران را داشتند بازگردانده و ۲ هزار و ۵۴۱ دستگاه خودرو هم اعمال قانون شدند.

وی گفت: ۵۵ هزار و ۷۲۹ دستگاه خودرو که از ابتدای امسال تاکنون قصد ورود به استان را داشته‌اند اعمال قانون شده و ۱۶ و ۸۰۶ خودرو هم به مبدا بازگردانده شدند.