کد خبر: 8912تاریخ انتشار : 17:13:05 - پنج‌شنبه 11 آوریل 2019

کاروان بهار مهربانی در مناطق سیل‌زده گلستان / اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران و اقدامی شایسته در کمپ‌های سیل‌زدگان آق قلا

کاروان بهار مهربانی از اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران برای اجرای برنامه‌های شاد کودکانه در کمپ‌های سیل‌زدگان، در شهر آق قلا استان گلستان حاضر شد. به گزارش مازنی خبر ، کاروان بهار مهربانی از اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران با حضور آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان برای اجرای برنامه‌های شاد کودکانه از جمله قصه […]

کاروان بهار مهربانی در مناطق سیل‌زده گلستان / اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران و اقدامی شایسته در کمپ‌های سیل‌زدگان آق قلا

کاروان بهار مهربانی از اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران برای اجرای برنامه‌های شاد کودکانه در کمپ‌های سیل‌زدگان، در شهر آق قلا استان گلستان حاضر شد.

به گزارش مازنی خبر ، کاروان بهار مهربانی از اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران با حضور آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان برای اجرای برنامه‌های شاد کودکانه از جمله قصه گویی، مسابقات فرهنگی و اهدای جوایز و هدایایی مانند کتاب و لوازم التحریر، در کمپ‌های سیل‌زدگان، در شهر آق قلا استان گلستان حاضر شد.

این کاروان برنامه‌های خود را در کمپ های ۹ دی، دارالقران، مدرسه حضرت فاطمه(س) و هنرستان امام جعفر صادق(ع) آق قلا برگزار کرد .

آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این ویژه برنامه طی سخنانی در جمع مردم اظهار داشت: همانطور که ما در شرایط عادی از بچه ها انتظار کتابخوانی داریم، در این شرایط سخت هم تلاش کردیم تا شرایط کتابخوانی را برایشان فراهم آوریم و با کتاب و قصه و نقاشی، شادی را در جمع کودکان و حتی بزرگ‌ترها بیشتر کنیم.

وی افزود: این کودکان آینده‌سازان این دیار و کشور هستند و نباید مشکلات بوجود آمده آنها را از علم آموزی باز بدارد و می شود این شرایط را طوری مدیریت کرد که بچه‌ها با کتاب‌های خوب انس بگیرند و خاطرات این روزها را با لحظات شیرین کتابخوانی همراه کنند.

ولیپور همینطور ابراز امیدواری کرد همه خانواده‌هایی که در حال حاضر در کمپ ها زندگی می‌کنند، به زودی به خانه‌های گرمشان برگردند و محفل خانوادگی آنها گرم تر و سبزتر از گذشته شکل بگیرد.

https://mazandaran.iranpl.ir/Portal/picture/?1027949/.

https://mazandaran.iranpl.ir/Portal/picture/?1027948/.

https://mazandaran.iranpl.ir/Portal/picture/?1027950/.

https://mazandaran.iranpl.ir/Portal/picture/?1027951/.

https://mazandaran.iranpl.ir/Portal/picture/?1027952/.

https://mazandaran.iranpl.ir/Portal/picture/?1027955/.