کد خبر: 27807تاریخ انتشار : 21:38:23 - سه‌شنبه 21 مه 2024

سرمایه گذار دارای اهلیت برای گردشگری میانکاله جذب شود

یوسف نوری عصر سه شنبه در بازدید از شبه‌جزیره میانکاله در بهشهر اظهار کرد: اجرای طرح گردشگری و طبیعت گردی شبه جزیره میانکاله با رویکرد مردمی مساله مهمی است که باید تهیه و اجرایی شود. وی افزود: رعایت استانداردهای محیط زیست و میراثی در تدوین طرح طبیعت گردی و گردشگری طبیعت با رویکرد گردشگری در […]

سرمایه گذار دارای اهلیت برای گردشگری میانکاله جذب شود

یوسف نوری عصر سه شنبه در بازدید از شبه‌جزیره میانکاله در بهشهر اظهار کرد: اجرای طرح گردشگری و طبیعت گردی شبه جزیره میانکاله با رویکرد مردمی مساله مهمی است که باید تهیه و اجرایی شود.

وی افزود: رعایت استانداردهای محیط زیست و میراثی در تدوین طرح طبیعت گردی و گردشگری طبیعت با رویکرد گردشگری در میانکاله اصل مهمی است که باید مورد توجه باشد.

استاندار مازندران یادآور شد: جذب سرمایه گذار در سطح ملی، دارای اهلیت و مقید بودن مهم است که باید در طرح طبیعت‌گردی میانکاله مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد.

نوری گفت: توجه به سرمایه گذاری و توجیه طرح در میانکاله مهم است تا براساس ضوابط محیط زیست و میراث فرهنگی طرح تهیه و ارائه شود.

وی افزود: تمرکز طرح‌ها باید با حضور محیط بانان باشد زیرا میانکاله ذخیره گاه بزرگی است و باید زون گردشگری و تفریحی به درستی و براساس ظرفیت‌ها در نظر گرفته شود.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت گردشگری شبه جزیره میانکاله طرح ویژه طبیعت گردی و گردشگری باید متناسب با این زیست بوم منحصر به‌فرد جهانی تهیه و اجرایی شود.

نوری گفت: استفاده از توان و ظرفیت و رویکرد مردم و سرمایه گذار دارای اهلیت مهم است که باید مورد توجه باشد.